Logo

Zwolnienia Grupowe

Date

Thursday, February 9, 2023

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Wyrażam dobrowolną zgodę by moje dane były przetwarzane przez organizatora, którym jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST PARK” sp. z o.o., w celach marketingowych, to znaczy przesyłania informacji handlowych lub newsletterów z wykorzystaniem mojego adresu e-mail. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez organizatora: https://invest-park.com.pl/rodo/
  • This field is required.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu rejestracyjnym przez TLA Smoczyński Koniewski Kancelaria Prawna Sp.k. celach marketingowych, w tym do przesyłania informacji handlowych, newsletterów oraz innej formy komunikacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, a także informacji marketingowych. Aby uzyskać szczegółowe informacje w tym zakresie wejdź na https://tla-kancelaria.pl/polityka-prywatnosci/
  • This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Agenda spotkania:
1. Zwolnienia grupowe i zwolnienia indywidualne w ramach zwolnień grupowych – różnice i podobieństwa
2. Jak przygotować się do zwolnień pracowników „krok po kroku”?
3. Kryteria doboru do zwolnienia.
4. Ryzyka po stronie pracodawcy

Presenter

Mrs Julia Bar

Radca prawny od 2013 roku, niemniej jednak doświadczenie zdobywała już od roku 2007, praktykując w kancelarii radcy prawnego, kancelarii notarialnej i w dziale prawnym spółki.
Jako radca prawny przeprowadziła wiele postępowań sądowych, reprezentując klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym. Współpracowała z kancelarią specjalizującą się w prawie budowlanym oraz kancelarią specjalizującą się w odszkodowaniach oraz prawie oświatowym (w zakresie zaniżonych dotacji dla podmiotów niepublicznych).
Z kancelarią TLA współpracuje od 2022 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym oraz prawie pracy. Uczestniczy też w wielu projektach z zakresu innych dziedzin prawa.
Specjalizacje:
• Prawo pracy,
• Odszkodowania,
• Postępowanie sądowe.
Presenter

Mr Marcin Dobras

Konsultant w Kancelarii TLA, aplikant radcowski
Absolwent kierunku Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. W 2021 r. zdał egzamin wstępny na aplikację radcowską. Nabytą podczas edukacji wiedzę wykorzystuje z powodzeniem z projektach związanych z szeroko pojętą obsługą prawną przedsiębiorców.
Specjalista w zakresie prawa handlowego, prawa procesowego, a także compilance. Pomagał w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych przedsiębiorców oraz uczestniczył przy rozmaitych projektach z zakresu szeroko rozumianego prawa korporacyjnego.
Wolne chwile lubi spędzać aktywnie, najchętniej na rowerze lub na basenie. Latem można go spotkać z plecakiem na górskich szlakach.