Logo

Zarządzanie łańcuchami dostaw w cieniu Czarnego Łabędzia, z perspektywy operatora logistycznego.

Date

Thursday, September 23, 2021

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Wyrażam dobrowolną zgodę by moje dane były przetwarzane przez organizatora, którym jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST PARK” sp. z o.o., w celach marketingowych, to znaczy przesyłania informacji handlowych lub newsletterów z wykorzystaniem mojego adresu e-mail. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez organizatora: https://invest-park.com.pl/rodo/
  • This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

„Prognozowanie jest trudne, zwłaszcza gdy dotyczy przyszłości”
Nowa pandemiczna rzeczywistość znacząco wpłynęła na zmianę postrzegania łańcuchów dostaw. W kontekście zatrzymania gospodarki uruchomiły się nowe mechanizmy. Skupiliśmy się na takim udrożnieniu procesów, które pozwolą funkcjonować i transportować w ramach łańcucha dostaw.
Presenter

Mr Jacek Faber – Dyrektor Handlowy Seifert Polska Sp. z o.o.

Politolog z wykształcenia. Logistyk z zawodu, z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży. Od początku zawodowej kariery związany z obsługą branży automotive. Na poziomie operacyjnym odpowiedzialny między innymi za realizację wysyłek via Cross Dock w Gliwicach, do ulokowanej w Sankt Petersburgu fabryki klienta, monitorowanie i optymalizację dostaw morskich oraz lotniczych do Europejskich fabryk klienta, w ramach działań jednostki Control Tower, a także koordynowanie jej prac. Na poziomie handlowym brał udział w przygotowaniu i realizacji szeregu projektów logistycznych, dedykowanych zarówno OEM`om, jak i dostawcom, takich jak magazyny VMI, SILS, projekty podmontażu komponentów. Prywatnie miłośnik sportów „rakietowych” i organizowanych na własną rękę, „multimodalnych” podróży.