Logo

Higiena w sieci – cyber higiena. Jak zapobiegać kryzysowi wizerunkowemu w sieci.

Date

Monday, July 1, 2024

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Wyrażam dobrowolną zgodę by moje dane były przetwarzane przez organizatora, którym jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST PARK” sp. z o.o., w celach marketingowych, to znaczy przesyłania informacji handlowych lub newsletterów z wykorzystaniem mojego adresu e-mail. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez organizatora: https://invest-park.com.pl/rodo/
  • This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Szkolenie oferuje kompleksowe podejście do zarządzania kryzysowego i ochrony wizerunku w środowisku cyfrowym. Uczestnicy zostaną przygotowani do identyfikacji
i reagowania na potencjalne zagrożenia reputacyjne, zaczynając od wewnętrznych procedur, poprzez aktywne monitorowanie mediów, aż do zarządzania kryzysowego.

Podczas webinaru, uczestnicy nauczą się, jak wykorzystać najlepsze praktyki w celu zapobiegania i zarządzania kryzysami wizerunkowymi online. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwój umiejętności zarządzania kryzysowego, kreowanie odpowiednich wewnętrznych regulaminów i procedur oraz efektywny monitoring internetowy, mający na celu ochronę wizerunku organizacji.

Cele szkolenia obejmują:

1. Rozwój umiejętności zarządzania kryzysowego – uczestnicy nauczą się identyfikować i efektywnie reagować na zagrożenia dla reputacji.

2. Ochrona wizerunku w środowisku cyfrowym – zdobycie wiedzy o najlepszych praktykach utrzymania pozytywnego wizerunku online.

Miss Jakub Karmowski, Dyrektor Działu OSINT w Flowberg IT sp. z o.o.

doświadczony analityk OSINT z ponad 15-letnim stażem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zarówno w sektorze rządowym, jak i komercyjnym.
Doświadczony trener oraz prelegent, propagujący nowe techniki w pozyskiwaniu informacji publicznie dostępnych.
W latach 2018-2020 pełnił funkcję szefa Wydziału Analiz Informacji ze Źródeł Otwartych w Ministerstwie Finansów. W tym czasie odpowiadał za realizację zadań związanych z przygotowywaniem analiz OSINT, wykorzystywanych w działaniach kontrolnych i analitycznych resortu.
W latach 2020 - 2023 był związany z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Fintech odpowiadał za prace Zespołu Analiz OSINT. W tym czasie kierował m.in. pracami nad opracowywaniem metod analitycznych wykorzystywanych w analizach OSINT dla rynku finansowego.
Obecnie - Dyrektor Działu OSINT we Flowberg IT Sp. z o.o., gdzie nadzoruje prace związane z opracowywaniem metod analitycznych wykorzystywanych w analizach OSINT dla rynku komercyjnego.
Jest również współtwórcą autorskich narzędzi analitycznych w obszarze IT.

Maciej Wojciechowski

trener medialny i specjalista w zakresie kreacji wizerunku i protokołu dyplomatycznego. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej oraz Franklin University, gdzie ukończył studia MBA. Doradca w zakresie komunikacji, marketingu, PR, Personal Branding oraz protokołu dyplomatycznego. Doradzał i szkolił takim instytucjom i firmom jak: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Konsulat Królestwa Norwegii, Konsulat Turcji, Konsulat Indii, Konsulat Republiki Chile oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współpracował również z Hewlett Packard, Impel, Ernst & Young, Grupa CCC, PGNiG S.A. Prowadził wykłady z autoprezentacji na zaproszenie wydziału prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Aktualnie pełni funkcję kierownika marketingu we Flowberg IT Sp. z o.o.